Gastop Hájek - ČOV - Čistírny odpadních vod

Čistírny odpadních vod jsou použitelné v rozmanitých situacích. Montujeme čistírny odpadních vod pro rodinné domy i obce - čistírny venkovní – podzemní a nadzemní – umístěné uvnitř budovy. Čistírny jsou vyráběny z vysoce odolných a trvanlivých plastů s téměř neomezenou životností. ČOV jsou často k vidění a dají se dobře využít v rodinných a bytových domech, kempech, penzionech, hotelech, školách či obcích. Systém řízení čistíren odpadních vod je velmi flexibilní. Řízení čistírna dokáže reagovat na pokles přítoku splaškových odpadních vod a automaticky se přepne do úsporného režimu. Dokáže tak ušetřit prostředky na provoz ČOV. Čistírny odpadních vod mohou využívat malé rodiny i celé obce. Záleží jen na výběru správného typu a velikosti ČOV. Čistírny odpadních vod slouží k mechanickému a biologickému čištění odpadních splaškových vod.

Jsme výhradním zástupcem Slovenského výrobce ČOV VH TECH pro ČR. S kompletním servisem týkajícím montáží , dodávkou , záručním a pozáručním servisem .

Domovní ČOV 2-6 osob je nejmodernější celo plastová téměř bez údržbová technologie spňující normy EU pracující na mechanicko biologickém pricipu čištění odpadních vod s provzduš ňováním. Cena kompletní technologie s DPH 15% je 32 100.-kč (orientační cena pokud montáž provádíme sami).

Doprava ČOV , doprava mechanizace na místo, montáž a zapojení ČOV do 10m na domovní kanalizaci , betonáž ČOV , spuštění a seřízení ČOV montáž celkem s DPH 15% je 22 000.-kč .

Je nutné upřesnit způsob odvodu vyčištěné vody s ČOV ( př. Trativod, jímka , kanalizace, vodní tok atd. ) a tím upřesnění materiálu a ceny . Pokud máte zájem neváhejte kontaktovat naši firmu a rádi vám pomůžeme najít vhodné řešení.

Jednotlivé stavby jsou realizovány buď podle projektu dodaného zákazníkem, nebo nové realizační dokumentace zpracované optimálně dle parametrů zadaných investorem pro danou lokalitu a specifické podmínky.

Při provádění staveb (rekonstrukcích, intenzifikacích) se snažíme co nejméně omezit stávající provoz. Snažíme se vyhovět termínovým a materiálovým požadavkům jednotlivých provozních subjektů.

Cílem naší společnosti je spokojený zákazník. O spokojených odběratelích svědčí stále se rozrůstající klientská základna, kterou si naše společnost za léta praxe vytvořila. Přesvědčte se o kvalitě naší práce v sekci reference. Budete spokojeni stejně jako ostatní subjekty, které se svěřily do našich rukou.