Gastop Hájek - sanita - sanitární keramika

Provedeme odborné zaměření, navrhneme vhodné dispoziční řešení v rámci možných techologických postupů a Vašich potřeb. Dodáme detailní cenovou nabídku.

Když bezstarostná rekonstrukce, tak pouze s námi! Přenechejte nám své starosti s rekonstrukcí, přestavbou, výstavbou Vaší koupelny, bytu nebo celého domu.

Provádíme rekonstrukce koupelen a bytového jádra podle Vašeho přání. Poskytneme Vám našeho odborného poradce, který přijede až k vám do domu nebo bytu. Poradíme Vám a budeme plně k dispozici v průběhu celé rekonstrukce koupelny, od návrhu designu až po výběr materiálu .

Rekonstrukce koupelny v panelákovém bytě patří k častým požadavkům našich zákazníků. Při rekonstrukce zpravidla vybouráme celé stávající jádro a dle možností instalace vám postavíme zbrusu novou koupenu a toaletu. Celý proces trvá pouze několik dní, odměnou za trochu dočasného nepohodlí vám bude koupelna podle vašich představ a požadavků.

Podle typu existujícího jádra můžete volit mezi koupelnou s toaletou (spojení obou místností) nebo oddělenou toaletou. Obvyklá velikost koupelny v panelovém době vyžaduje maximální využití prostoru při zachování praktičnosti a využitelnosti. Současná nabídka obkladů, dlažeb i zařizovacích předmětů nabízí nespočet možností pro to, aby se vaše nová koupelna stala nejen praktickým, ale i příjemným a designově zajímavým prostorem bytu.

Při rekonstrukci koupelny používáme kvalitní materiály ( koupelnové obklady a dlažby, sanitární keramika, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie), jak od českých, tak i zahraničních výrobců.